Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier projektu - konstruktor

DAN-ROB DANIEL KUBACKI, ROBERT TOMZIK SPÓŁKA JAWNAO firmie

DAN-ROB DANIEL KUBACKI, ROBERT TOMZIK SPÓŁKA JAWNA

Przemysłowa 15

Kraków

Firma projektowa oraz wykonująca maszyny i urządzenia produkcyjne, zatrudni osobę na stanowisko:

Obowiązki:

  • projektowanie od podstaw maszyn i urządzeń przemysłowych
  • modyfikacje projektowe/konstrukcyjne w istniejących maszynach
  • nadzór nad projektem przez cały okres realizacji
  • opracowywanie dokumentacji technicznej, technologicznej, harmonogramów prac
  • rozwiązanie bieżących problemów związanych z prowadzonymi projektami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość rysunku technicznego
  • biegła znajomość oprogramowania SolidWorks
  • sumienność, dokładność, zaangażowanie
  • odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji
  • znajomość zasad doboru komponentów (pneumatyka, napędy, elementy handlowe)
  • mile widziana znajomość zasad projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn (tworzenie analizy ryzyka)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne