Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu - konstruktor

DAN-ROB DANIEL KUBACKI, ROBERT TOMZIK SPÓŁKA JAWNAO firmie

  • Przemysłowa 15, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DAN-ROB DANIEL KUBACKI, ROBERT TOMZIK SPÓŁKA JAWNA

Przemysłowa 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie od podstaw maszyn i urządzeń przemysłowych

  • modyfikacje projektowe/konstrukcyjne w istniejących maszynach

  • nadzór nad projektem przez cały okres realizacji

  • opracowywanie dokumentacji technicznej, technologicznej, harmonogramów prac

  • rozwiązanie bieżących problemów związanych z prowadzonymi projektami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – mechanika i budowa maszyn lub pokrewne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • biegła znajomość rysunku technicznego

  • biegła znajomość oprogramowania SolidWorks

  • sumienność, dokładność, zaangażowanie

  • odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji

  • znajomość zasad doboru komponentów (pneumatyka, napędy, elementy handlowe)

  • mile widziana znajomość zasad projektowania systemów bezpieczeństwa maszyn (tworzenie analizy ryzyka)

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonywanie powierzonych zadań

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • stabilne warunki zatrudnienia