Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu - Konstruktor Mechanik

COMEX POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Oświęcim, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Comex Polska zajmuje się rozwojem i wdrażaniem nowoczesnych opatentowanych technologii w zakresie produkcji i separacji materiałów. Comex oferuje swoje usługi i specjalistyczne urządzenia na terenie całego świata w oparciu o własne konstrukcje i innowacyjne rozwiązania m.in. w oparciu o systemy wizyjne i aparaturę rentgenowską. Oferowane technologie wdrażane są w wielu dziedzinach i branżach, co powoduje, że praca w firmie Comex jest procesem dynamicznym i często niepowtarzalnym z możliwościami nieustannego rozwoju oraz nawiązywania kontaktów z innymi firmami lub partnerami.

W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie maszyn i instalacji;
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej;
  • opracowywanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych;
  • nadzór nad etapem wykonania i montażu;
  • udział w uruchomieniach urządzeń u klienta;
  • obsługa i optymalizacja systemów sortujących w laboratorium pomiarowym;
  • przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych;
  • współpraca z klientem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mile widziana znajomość zagadnień z górnictwa i geologii;
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego z dostępnych na rynku środowisk projektowych CAD (preferowany Autodesk Inventor);
  • umiejętność doboru komponentów systemów pneumatycznych i automatyki;
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu systemów transportowych;
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy w zespole;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami oraz możliwość nieustannego rozwoju;
  • uczestnictwo w projektach badawczo – rozwojowych na poziomie krajowym i światowym;
  • międzynarodowe kontakty;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przyjazne grono współpracowników;
  • możliwość okazjonalnych wyjazdów w ciekawe miejsca.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV przez Aplikuj teraz.

Ogłoszenie archiwalne