Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektu - Konstruktor

  • Otwock, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Translog Systems Sp. z o.o.

Jesteśmy grupą specjalistów z dziedziny systemów transportu wewnętrznego. Od 2003 roku z powodzeniem wdrażamy zaawansowane rozwiązania logistyczne w celu poprawy wydajności i komfortu pracy naszych Klientów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na ww. stanowisko.

Miejsce pracy: Otwock, Warszawa (okolice)
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • projektowanie konstrukcji w programie SolidWorks
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • zmiany technologiczne i konstrukcyjne istniejących projektów
  • generowanie zamówień do dostawców wraz z doborem technologii i materiałów
  • nadzór nad jakością i zgodnością wykonania z utworzoną dokumentacją techniczną (TUV, ISO9001)
  • współpraca z Działem Produkcji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - mechanika i budowa maszyn lub inne tożsame
  • bardzo dobra znajomość projektowania w SolidWorks
  • doświadczenie w projektowaniu części maszyn - minimum 2 lata
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • wzorowa organizacja pracy, komunikatywność
Oferujemy:
  • interesującą prace w stabilnej firmie
  • miłą atmosferę pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się