Inżynier projektu - Konstruktor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-06
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2019-04-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma eba sp. z o.o., uznany na rynku polskim producent wyrobów metalowych, w związku z rozwojem oddziału w Warszawie, poszukuje do swojego młodego zespołu osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej dla materiałów wspierających sprzedaż (branża POS - ekspozytory reklamowe, regały ekspozycyjne) na podstawie wytycznych od Klientów
    • współpraca z Project Managerem przy realizacji wycen, prototypów oraz produkcji
    • prace projektowe oraz koncepcyjne w zakresie konstruowania wyrobów dla zapytań i zamówień klientów
    • modelowanie 3D CAD (w programie SolidWorks)
    • przygotowywanie wycen produktów
    • opracowanie rysunków wykonawczych oraz karty materiałowej produktu
    • sporządzanie przewodników oraz instrukcji montażowych
    • zdalna koordynacja działań wykonawczych w zakładzie produkcyjnym

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży metalowej na stanowisku konstruktora, projektanta CAD 3D bądź technologa
    • znajomość technologii obróbki metalu (blachy, profile, drut) oraz konstrukcji spawanych
    • dobra znajomość programu SolidWorks lub podobnych do projektowania 3D CAD
    • umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej 2D
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • znajomość Pakietu MS Office
    • wiedza dotycząca innych grup materiałowych (tworzywa sztuczne, płyty drewnopochodne) będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
    • samodzielność w powierzonych zadaniach
    • bezpośredni i realny wpływ na rozwój firmy
    • dostęp do najnowszych narzędzi CAD, CAM, PLM, Nesting
    • praca oparta na korzystaniu z nowoczesnych technologii i parku maszynowego
    • pracę w energicznym zespole i miłej atmosferze
    • rozwój umiejętności i poszerzanie wiedzy

    bottom