Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier projektu - Konstruktor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej dla materiałów spierających sprzedaż (branża POS - ekspozytory reklamowe, regały ekspozycyjne) na podstawie wytycznych od Klientów
    • tworzenie wizualizacji dla zapytań i zamówień klientów (modelowanie 3D)
    • przygotowywanie wycen i kosztorysów
    • przygotowywanie listy materiałów dla zlecenia (karta limitowa)
    • prace projektowe w zakresie konstruowania wyrobów
    • opracowanie instrukcji montażowych dla pracowników oraz dla potrzeb klienta

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku konstruktora, projektanta 3D bądź technologa (branża metalowa)
    • znajomości technologii obróbki metalu oraz konstrukcji spawanych
    • dobrej znajomości programu SolidWorks 3D
    • umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej
    • komunikatywnej znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
    • wiedza dotycząca mechaniki, automatyki lub elektroniki będzie dodatkowym atutem
    • wiedza w zakresie obsługi systemów CAD oraz zarządzania produkcją i gospodarki magazynowej, przygotowanie zleceń pod kątem wdrożenia do produkcji
    • chęć ciągłego doskonalenia się

    Oferujemy:

    • ciekawe projekty
    • samodzielność i pełna odpowiedzialność na stanowisku
    • bezpośredni i realny wpływ na rozwój produktowy firmy
    • udział w targach, spotkaniach i konferencjach branżowych
    • fundusz socjalny (drobne prezenty okolicznościowe, talony na święta, wczasy „pod gruszą”, bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne)
    bottom