Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu - Kosztorysant

ECOFAN Grupa

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie szablonów ofert oraz cenników

  • konfiguracja szablonów ofert w uwzględnieniu zmiany sytuacji rynkowej, wzrostu cen, zmian cennika dostawców lub innych składników kosztotwórczych;

  • kontrola i weryfikacja cen i marż na ofertach handlowych

  • współpraca z działem sprzedaży e-sklepu w zakresie dodawania/konfigurowania oferty internetowej;

  • przygotowywanie ofert na nietypowe realizacje (niestandardowe budynki dla, których nie istnieją wzorce, budynki użyteczności publicznej);

  • realizacja zamówień klientów pozyskanych przez przedstawicieli

  • zarządzanie kalendarzem realizacji usług;

  • kontakt z klientem w celu doprecyzowania projektu instalacji;

  • wykonanie projektu, przekazanie go do klienta, uwzględnienie poprawek i uzyskanie końcowej pisemnej akceptacji;

  • przygotowanie umowy, proformy i wszystkich dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia;

  • przygotowanie zapotrzebowania materiałowego do każdego projektu i przekazanie go do logistyka w celu zabezpieczenia/zamówienia materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia;

  • wystawienie rozchodu magazynowego i przekazanie do magazyniera w celu przygotowania dla ekipy montażowej;

  • przygotowanie zlecenia montażu z zakresem prac oraz dodatkowej dokumentacji niezbędnej do wykonania zlecenia jak: – protokoły, instrukcje, plany, schematy, projekt etc. do przekazania ekipie montażowej;

  • bieżący kontakt z montażystami i inwestorem w celu nadzorowania poprawności harmonogramu inwestycji;

  • rozwiazywanie problemów powstałych na budowie podczas realizacji;

  • rozliczenie kosztów po zakończeniu każdej inwestycji;

  • przygotowanie końcowych dokumentów dla klienta rozliczających zamówienie– FV, protokoły, gwarancje etc.;

  • wysyłanie dokumentów na adres klienta kurierem;

  • realizacja planów sprzedaży i raportowanie

  • realizowanie wszelkich ofert, działań i procesów handlowych przez system CRM;

  • zarządzanie zadaniami, zleceniami, raportami przez system CRM.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne najlepiej powiązane z instalacjami lub budowlane

  • Umiejętność posługiwania się programami typu AutoCad

  • Zdolności wyciągania wniosków z danych, przekładania liczb na działanie;

  • Kreatywność, komunikatywność oraz chęć do samorozwoju

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań;

  • Samodzielności i dbałości o właściwą organizację oraz wysoką jakość wykonywanej pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie powiązane z realizacją celów (podstawa + prowizja);

  • Praca w godzinach 8:00 – 16:00, pięciodniowy system pracy;

  • Szeroki zakres swobody działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Program szkoleń podnoszących kompetencję.

ECOFAN jest Polską marką działającą na terenie całego kraju, która powstała na bazie oczekiwań klientów. Prowadzimy działalność w dwóch obszarach. Sprzedaż w systemie e-commerce oraz usługi zaawansowanych instalacji dla budownictwa.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli nie boisz się wyzwań, jesteś ambitny, kreatywny, skutecznie dążysz do celu i w pełni angażujesz się w pracę, to właśnie na Ciebie czekamy!