Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu

INSTAL ELECTRICO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INSTAL ELECTRIC

Erazma Jerzmanowskiego 40

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie ofert i kosztorysów elektrycznych, analiza dokumentacji technicznych – udział w procesie ofertowania

  • Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców

  • Specyfikowanie materiałów do zamówień, tworzenie harmonogramów

  • Nadzór oraz koordynacja robót w zakresie instalacji elektrycznych podwykonawców

  • Dbanie o terminową realizację prac oraz kontrola kosztów

  • Przestrzeganie zgodności prowadzonych robót z: harmonogramami, prawem budowlanym, dokumentacją techniczną, zasadami wiedzy i sztuki budowlanej, zasadami BHP

  • Bieżące raportowanie przebiegu prac

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika lub elektroenergetyka lub ostatni rok studiów

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym udział w procesie budowlanym

  • Min. podstawowa znajomość branży, rozwiązań wiodących producentów

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

  • Dobra znajomość MS Office, Excel

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia (młodszy inżynier/ inżynier)

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole

  • Realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji oraz zdobywania cennego doświadczenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

INSTAL ELECTRIC - KIM JESTEŚMY

Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem działającym w branży usług elektrycznych i energoelektrycznych (Projektowanie, dostawy, montaż oraz uruchomienie urządzeń : Stacje SN/nn, rozdzielnie nn, szafy sterownicze, systemy zasilania gwarantowanego, instalacje obiektowe). Oferujemy również fachowe doradztwo w zakresie doboru asortymentu jak i techniki wykonania instalacji. Wieloletnie doświadczenie branżowe procentuje wysokimi standardami oferowanych usług, co potwierdzają nasi partnerzy biznesowi i klienci.

NASZA MISJA

Naszą misją jest prowadzenie stabilnej firmy opartej na silnych podstawach ekonomicznych oraz technicznych. Budując właściwe relacje z partnerami biznesowymi zawsze działamy zgodnie z najwyższymi standardami - fachowo i rzetelnie, mając na względzie profesjonalizm, wysoką jakość naszych usług, zgodność z obowiązującymi normami oraz bezpieczeństwo pracy na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Przewiń do profilu firmy