Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier projektu

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne zarządzanie technicznymi aspektami realizacji projektów przy przestrzeganiu procedur

  • Analiza ryzyk związanych z projektami i bieżące podejmowanie, w porozumieniu z kierownikami projektów, działań mających na celu ich minimalizację

  • Wspieranie kierowników projektów w zarządzaniu łańcuchem dostaw związanym z realizowanymi projektami oraz w przeprowadzaniu korzystnych zmian projektów w trakcie ich realizacji

  • Współpraca z działem serwisu w celu identyfikacji bazy zainstalowanej oraz oferowania usług w całym cyklu życia projektów

  • Wspieranie realizacji serwisu krajowego jak i międzynarodowego

  • Koordynacja realizacji technicznej zamówionych urządzeń, udział w naradach z przedstawicielami fabryk, udział w testach FAT, spotkania robocze u Klienta, spotkania w ramach zespołu projektowego

  • Praca w środowisku międzynarodowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w branży elektrotechnika - specjalność elektroenergetyka/sieci lub pokrewnej

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w realizacji projektów z dziedziny zasilania obiektów w energię elektryczną (budowa, uruchamianie, serwisowanie), w branżach: przemysł, infrastruktura, budownictwo ogólne

  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i podejmowania z nim dyskusji nt. proponowanych rozwiązań

  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym (B2)

  • Wiedza z zakresu specyficznej terminologii z dziedziny instalacji elektroenergetycznych i stacji SN/nN

  • Umiejętności z obszaru technologii MCset, PIX, Premset, GHA, GMA, Flusarc będą dodatkowym atutem

  • Znajomość środowiska Windows i Autocad, znajomość środowiska Eplan, Revit będzie dodatkowym atutem

  • Świadectwo Kwalifikacyjne Grupa 1 „E”

  • Umiejętność pracy pod presją

  • Czynne prawo jazdy kat.B

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, jak również udokumentowane doświadczenie w montażu / uruchamianiu urządzeń i systemów Schneider Electric będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych

  • Udział w szkoleniach technicznych - lokalnych i zagranicznych

  • Uczestnictwo w wyjazdach integracyjnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (premia w zależności od osiągnięć, karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i na życie)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • annual Bonus

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Celem Schneider Electric jest wsparcie wszystkich w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania ze zrównoważonym rozwojem. Nazywamy to Life Is On.

Naszą misją jest bycie cyfrowym parterem ekologicznego i wydajnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Inżynier Projektu, które w zależności od preferencji kandydata może być zlokalizowane w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni lub Poznaniu.