Oferta pracy

Inżynier Projektu

DOM CONSTRUCTION SP. Z O. O.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapisów kontraktu, harmonogramu budowy, dokumentacji projektowej,

  • tworzenie, weryfikacja i aktualizacja budżetów,

  • uczestnictwo w uzgodnieniach dotyczących optymalizacji projektowych,

  • ewidencjonowanie dokumentów kosztowych w systemie ERP,

  • bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Projektu w działaniach związanych z pozyskiwaniem i kontraktowaniem podwykonawców i dostawców,

  • przedmiarowanie robót budowalnych, przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych, analiza kosztorysów ofertowych,

  • sporządzanie umów i zleceń o roboty budowlane oraz dokumentacji związanej z kontraktowaniem oraz administrowanie ww. dokumentacją,

  • przygotowywanie zestawień na potrzeby kierownictwa projektu,

  • koordynacja tworzenia dokumentacji powykonawczej,

  • obsługa administracyjna biura budowy: korespondencja, zamówienia materiałów biurowych.

Podział czasu pracy
80%

Praca z budżetem i projektem

40%

Prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe- specjalizacja Budownictwo lub pokrewne,

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na budowie,

  • Dobra znajomość MS Office i programów typu CAD,

  • Podstawowa znajomość zasad przedmiarowania/obmiarowania prac budowlanych

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy po stronie Generalnego Wykonawcy na podobnym stanowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień