Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Projektu

Rockfin Sp. z o.o.

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie wymagań technicznych projektów, dobór komponentów, określenie parametrów projektowych

  • Dobór rozwiązań technicznych projektu

  • Przygotowania założeń technicznych do oferty dla Klienta

  • Opracowanie technicznych warunków zakupowych projektów

  • Prowadzenie wyjaśnień technicznych z Klientami w ramach realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny lub pokrewny)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Praktyczna wiedza z obszaru doboru komponentów maszyn i urządzeń

  • Znajomość rysunku technicznego

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki siłowej i systemów energetycznych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

  • Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS

  • System Home Office

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Przewiń do profilu firmy