Inżynier Projektu

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 30.10.2017
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 03.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.

www.smc.pl

Lider w dziedzinie pneumatyki i automatyki przemysłowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Region: małopolskie
Numer referencyjny: IPFMY

Region działania: Polska Południowa

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów typu OEM (produkujących maszyny)
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferty SMC
  • Prezentowanie oferowanych produktów, rozwiązań i usług
  • Budowanie relacji z klientami na poziomie handlowym i technicznym + pozyskiwanie nowych klientów
  • Badanie potrzeb rynkowych w zakresie rozwoju produktów oferowanych przez firmę
  • Monitorowanie i zarządzanie projektami inwestycyjnymi
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek budowa maszyn, mechanika lub automatyka
  • 3-5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze konstruowania maszyn/rozwijaniu produktu/doradztwie technicznym
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Wiedza techniczna z zakresu pneumatyki/mechaniki
  • Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Umiejętność doradztwa i przekonywania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • Profesjonalny program szkoleń produktowych
  • Pełny program wdrożeniowy we wstępnym okresie zatrudnienia
  • Wynagrodzenie plus premię roczną
  • Inne dodatkowe benefity
  • Samochód służbowy, komputer i telefon komórkowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciągły rozwój dzięki szkoleniom oraz projektom realizowanym dla klientów
  • Pracę w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji cv i list motywacyjny po polsku i angielskuklikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez A.P.P. Wakat z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest A.P.P. Wakat z siedzibą w Warszawie przy al. Stanów Zjednoczonych 51 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się