Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektu (moduły poduszek powietrznych)

  • Oława, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GDY UŁAMKI SEKUND DECYDUJĄ O LUDZKIM ISTNIENIU, ROBIMY WSZYSTKO, ABY JE RATOWAĆ.

    Autoliv jest czołowym dostawcą systemów bezpieczeństwa do samochodów osobowych. Odbiorcami produktów firmy są liczący się na świecie producenci aut, m.in. Opel, Ford, Mercedes, Volkswagen, BMW, Volvo, Porsche, Fiat, Kia, Hyundai czy Renault.

    Autoliv w Polsce zlokalizowany jest w dwóch miejscach:

    - zakład w Oławie zajmuje się produkcją i projektowaniem części tekstylnych poduszek powietrznych,

    - zakład w Jelczu-Laskowicach odpowiedzialny jest za montaż pasów bezpieczeństwa i modułów poduszek powietrznych.

    Misją Autoliv jest ratowanie ludzkiego życia, a realizację tych celów firma powierza doskonale wyszkolonej i kreatywnej kadrze. Jeśli dobro innych ma dla Ciebie znaczenie, odnajdziesz się w zespole Autoliv.

    Poniżej zapraszamy do zapoznania się ze stanowiskiem:
    Inżynier Projektu
    (moduły poduszek powietrznych)

    Miejsce pracy: Oława
    Numer referencyjny: PE/2018

    OFERUJEMY:

    • Możliwość rozwoju i poznania innowacyjnych rozwiązań w branży automotive safety
    • Dofinansowanie do nauki języków obcych
    • Możliwość dofinansowania do studiów
    • Rozbudowany pakiet szkoleń rozwijających kompetencje miękkie
    • Pakiet szkoleń technicznych (APQP, DFMEA IQRM, GD&T)
    • Grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach
    • Świadczenie świąteczne
    • Świadczenie wakacyjne lub dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
    • Dofinansowanie do posiłków w kantynie znajdującej się na terenie zakładu
    • Dofinansowanie do wybranych benefitów: karty MultiSport, biletów do kina, wejściówek do kręgielni w Brzegu, siłowni w Oławie i Jelczu-Laskowicach oraz rehabilitacji
    • Możliwość bezpłatnego korzystania z basenu z osobą towarzyszącą w Oławie, Jelczu-Laskowicach, Brzegu
    • Integracje oraz wycieczki firmowe
    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • Tworzenie oraz aktualizacje:
    • Definicji części prototypowych oraz seryjnych – odpowiedzialność za kontakt z działem konstruktorów w sprawie tworzenia rysunków i modeli 3D
    • Raportów z wyników testów dla klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych
    • List materiałowych (E-BOM)
    • Analizy wyników zleconych testów (dla klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych):
    • Czas na pozycji
    • Zachowanie poszczególnych części oraz ich kinematyka
    • Zachowanie integralności
    • Codzienna współpraca w ramach projektu:
    • Z centrami technicznymi i zakładami produkcyjnymi w celu wypracowania rozwiązań
    • Z dostawcami w celu wdrożenia zmian konstrukcyjnych
    • Udział w procesie PPAP, raportowanie statusu zmiany
    • Zadania w projekcie:
    • Organizowanie terminowej budowy oraz wysyłek modułów do Klienta
    • Zlecanie budowy modułów oraz wykonania ich testów
    • Zlecanie aktualizacji systemu IMDS

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Ukończony minimum pierwszy stopień studiów technicznych
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Chęć oraz umiejętności rozwiązywania problemów
    • Wysoka komunikatywność
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych
    • Bardzo dobra obsługa komputera

    DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie we wdrażaniu zmian seryjnych (running changes, ECRs, SO etc.)
    • Biegła znajomość dodatkowego języka do kontaktu z klientem tj. niemieckiego, włoskiego, koreańskiego, francuskiego
    • Znajomość programów Part Lifetime Management

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    W TYTULE WIADOMOŚCI PROSZĘ WPISAĆ NUMER REFERENCYJNY PE/2018.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Autoliv Poland Poland Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Autoliv Poland Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Autoliv Poland Poland Sp. z o.o. ul. Polna 49, 55-200 Oława.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 90 dni.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja.olawa@autoliv.com lub rekrutacja.jelcz@autoliv.com