Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu

Polplast Polska Sp. z o.o.O firmie

Polplast Polska Sp. z o.o.

Burmistrza Andrzeja Marka 8

Myślenice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ciekawych projektów

  • Przygotowywanie i udział w próbach produkcyjnych

  • Rozwiązywanie problemów związanych z nowymi projektami

  • Projektowanie i wprowadzanie projektów dotyczących ciągłych ulepszeń, w celu jak najlepszego zaspokojenia potrzeb klienta

  • Ulepszanie procesów kontroli i zapewnienia jakości

  • Sporządzanie analizy wykonalności produktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Min 2 lata doświadczenia w środowisku produkcyjnym

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Znajomość metod statystycznych, oraz narzędzi takich jak APQP , SPC, itp.

  • Znajomość wymagań klienta motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność,

  • Komunikatywność

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność skutecznego porozumiewania się w języku angielskim, francuski będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie z pakietem dodatków pozapłacowych – prywatna opieka medyczna, karta multisport

  • Możliwość rozwoju w naszych strukturach

  • Udział w szkoleniach, w tym także, językowych

  • Pracę w międzynarodowym środowisku umożliwiającą codzienne wykorzystywanie języków obcych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie