Oferta pracy

Inżynier Projektu

PAS Polska sp. z o.o.

  • Opalenica

    Opalenica, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie dokumentacji technicznej, planu realizacji i procesów produkcyjnych nowych projektów.

  • Ustalenie z klientem wymagań dotyczących produktu, wymagań specjalnych oraz wsparcie klienta w każdej fazie realizacji projektu

  • Projektowanie, nadzór na wykonaniem oprzyrządowania produkcyjnego oraz odbiory techniczne tychże urządzeń

  • wdrażanie nowych produktów od etapu prototypu do produkcji seryjnej

  • Współpraca w fazie przygotowywania kalkulacji dla danego produktu z komórką kalkulacji

  • Inicjowanie i przygotowania przeglądów FMEA przez wszystkie fazy wdrożenia projektu oraz po uruchomieniu produkcji wraz z wdrażanymi zmianami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (magister inżynier lub inżynier)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość rysunku technicznego

  • dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów takich jak: grupowe ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, dofinansowanie śniadań, pakiet Multisport

  • Zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Pracę w przyjaznym zespole

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy