Inżynier Projektu

Pasta Food Company Sp. z o.o.

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie działań związanych z realizacją projektów technicznych

  • Poszukiwanie rozwiązań mających za zadanie poprawę wydajności linii produkcyjnych

  • Poszukiwanie rozwiązań zmniejszających awaryjność linii

  • Kontrolowanie zużycia mediów oraz poszukiwanie rozwiązań oszczędnościowych i optymalizacyjnych

  • Wsparcie w realizacji nowych projektów, modernizacji oraz remontów budynku i instalacji

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi

  • Wsparcie dla techników działu technicznego

  • Ścisła współpraca z innymi działami, jak i pozostałymi fabrykami w ramach Grupy TerBeke

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Znajomość instalacji technicznych tj. woda lodowa, instalacje chłodnicze, sprężone powietrze, układy pary

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Umiejętność zarządzania projektami

  • Proaktywna postawa, samodzielność w działaniu, zorientowanie na cel, terminowość, odpowiedzialność

  • Zdolności analityczne

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia; informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znajdujemy się przy ul. Północnej 12. Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 13, 12, 18.

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, w związku z rozwojem firmy, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: Inżynier projektu

Przewiń do profilu firmy