Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu

NIWA

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór techniczny nad realizacją prac instalacyjnych z zakresu rurociągów,

  • Tworzenie harmonogramów robót,

  • Raportowanie o postępie prac, realizacji harmonogramu oraz występujących zagrożeniach i ryzykach,

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną oraz wsparcie w weryfikacji dokumentacji powykonawczej,

  • Składanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,

  • Aktywny udział w naradach oraz spotkaniach z Inwestorem,

  • Analiza kosztów projektu oraz udział w rozliczaniu projektu,

  • Organizacja odbiorów robót, badań, prób oraz protokołów,

  • Przestrzeganie standardów w zakresie jakości i bezpieczeństwa pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – techniczne,

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata

  • Gotowość do wyjazdów służbowych – praca na budowie,

  • Znajomość rysunku technicznego oraz rysunku izometrycznego,

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD oraz Pakietu Office,

  • Prawo jazdy Kat. B.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Samodzielność, kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia,

  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,

  • Umiejętność efektywnego działania i podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Ambitną i odpowiedzialną pracę w prężnie i dynamicznie działającej firmie,

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Zakwaterowanie, dojazdy, przeloty oraz narzędzia do pracy,

  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Miejsce pracy: projekty krajowe oraz na terenie Europy

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

NIWA

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe NIWA jest specjalistyczną firmą inżynierską realizującą zadania projektowe i wykonawcze w przemyśle spożywczym, chemicznym, rafineryjno-petrochemicznym, energetycznym, a także w sektorze ochrony środowiska.

Przedmiotem działalności Firmy NIWA są:

Instalacje technologiczne

Produkcja zbiorników i urządzeń dla przemysłu

Konstrukcje stalowe

Firma wykonała ponad 250 inwestycji zagranicznych w 38 krajach.

Przewiń do profilu firmy