Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1185 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektu

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Certyfikat nr: 1273
    K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego - www.kkselekt.com

    Od 2000 roku pracujemy dla największych korporacji międzynarodowych oraz wiodących firmy na rynku polskim  i zagranicznym z różnych sektorów gospodarki. Specjalizujemy się w rekrutacji "Direct Search" inżynierów, specjalistów oraz kadry menadżerskiej dla firm produkcyjnych, inwestycji start-up i greenfield.

    Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zajmującej się produkcją materiałów wykończeniowych z tworzyw sztucznych,w związku z rozwojem i aktywnością na rynku poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:
    Nr ref. stanowiska: IPr/02/15/J

    Główne zadania:

    - Uruchomienie oraz nadzór nad instalacją linii produkcyjnej,
    - Planowanie wdrożenia projektu, określenie specyfikacji niezbędnych maszyn i sprzętu,
    - Opracowywanie specyfikacji oraz zarządzanie dostawcami w zakresie wyposażenia technologicznego,
    - Zarządzanie procesem instalacji linii produkcyjnej - kontrola organizacyjna, techniczna, jakościowa i finansowa prac,
    - Odpowiedzialność za rozliczenie pracy podwykonawców i odbiór prac,
    - Raportowanie progresu i budżetu projektu,
    - Ścisła współpraca z inżynierami chemicznymi pod kątem monitorowania i poprawy wydajności, produkcji i bezpieczeństwa zakładu.

    Wymagania:
    - Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji lub mechanika i budowa maszyn, mile widziane: zarządzanie projektami),
    - 2-5 letnie doświadczenie na wskazanym stanowisku,
    - Dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny,
    - Zdolność do rozwiązywania złożonych problemów,
    - Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu projektami,
    - Duża samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i podejmowania decyzji,
    - Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

    Oferta:

    - Stabilne zatrudnienie w firmie dajacej możliwość rozwoju zawodowego,
    - Atrakcyjne wynagrodzenie,
    - Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.