Inżynier Projektu

UNIBEP S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu i kontrola wykonania budżetu,

  • Planowanie finansowe realizacji robót na projekcie w oparciu o zatwierdzony harmonogram rzeczowo-finansowy,

  • Rozliczenia projektu z zamawiającym,

  • Rozliczanie robót z podwykonawcami i dostawcami,

  • Prowadzenie rejestru faktur podwykonawców (zapłaconych i oczekujących),

  • Sporządzanie faktur sprzedaży na podstawie otrzymanych i zatwierdzonych dokumentów rozliczeniowych,

  • Monitorowanie płatności na rzecz dostawców i podwykonawców,

  • Przygotowywanie dokumentów do miesięcznego rozliczenia umowy z klientem,

  • Weryfikacja zaawansowania robót (rzeczowo i finansowo),

  • Raportowanie miesięczne wyników finansowych projektu (ryzyka i szanse, budżet, cashflow),

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami Grupy Unibep,

  • Praca w systemie ERP Axapta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze budowlanym lub ekonomiczno-finansowym,

  • Co najmniej roczne doświadczenie pracy w kontrolingu finansowym i projektowym,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy projektowej,

  • Znajomość procedur tworzenia budżetów, planu finansowego, harmonogramu finansowania,

  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji dwujęzycznej,

  • Znajomość MS Office (Excel – na poziomie zaawansowanym, Word, Axapta).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt oraz w razie potrzeby również mieszkanie,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne posiłki regeneracyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

UNIBEP S.A.

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną w obszarze budownictwa modułowego w szkielecie drewnianym, skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse S.A.).

Przewiń do profilu firmy