Inżynier Projektu

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32 61-021 Poznań

Poznań

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół 500 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój.
Jesteśmy firmą produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.
INŻYNIER PROJEKTU

ZADANIA:

  • samodzielne zarządzanie projektami technicznymi instalacji modernizowanych, rozbudowywanych oraz nowych na obszarze Wytwarzania mas kosmetycznych,
  • usprawnianie i tworzenie rozwiązań technicznych i procesowych dla realizacji zadań/celów produkcyjnych,
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi oraz firmami zewnętrznymi w ramach zadań związanych z realizacją projektu,
  • Projektowanie i wykonywanie rysunków/szkiców w programie INVENTOR/ AUTOCAD,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej maszyn i instalacji technologicznych,
  • Koordynacja prac montażowych na terenie BMP,
  • Współpraca przy analizie zaistniałych zdarzeń technicznych, wyciąganiu wniosków, konsultacjach z dostawcami maszyn w celu rozwiązania przyczyn zaistniałych zdarzeń.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie: wyższe  – specjalność budowa maszyn, inżynieria procesów lub pokrewne,
  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w pracy z instalacjami, przepływami, pompami, zaworami oraz myciem automatycznym CIP,
  • Znajomość obowiązujących przepisów dotyczących projektowania, budowy i instalowania maszyn i urządzeń,
  • Praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami,
  • Praktyczna znajomość narzędzi rozwiązywania problemów (RCA, PDCA),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym język techniczny),
  • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji i pracy w zespole,
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność,
  • Kreatywność i samowystarczalność w podejściu do problemów technicznych,
  • Radzenie sobie z pracą nad wieloma zadaniami pod presją czasu.

Nasze benefity

  • Umowa o pracę
  • Premie roczna i świąteczna
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Salka sportowa
  • Karta sportowa
  • Przedszkole firmowe
  • Onboarding (wprowadzenie/ aklimatyzacja) nowych osób

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy