Inżynier Projektu

Safran Aircraft Engines Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Południowa 23

Sędziszów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i zatwierdzanie procesu technologicznego z uwzględnieniem założonych celów dotyczących kosztów, jakości produktu, terminowości wdrożenia oraz zasad bezpieczeństwa

  • przygotowywanie harmonogramów produkcyjnych oraz wprowadzania zmian procesowych

  • koordynowanie wdrażania zmian procesowych na produkcję

  • przygotowywanie specyfikacji technicznych

  • prowadzenie spotkań projektowych oraz codzienna komunikacja z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • nadzorowanie wyników jakościowych/ produkcyjnych oraz bezpośrednich kosztów wytworzenia produktu wspólnie z działem jakości oraz produkcji, współpraca z tymi zespołami w celu osiągnięcia wyznaczonych celów jakościowych i ilościowych

  • definiowanie i realizowanie działań korekcyjnych wynikających z analiz przyczyn źródłowych lub audytów wewnętrznych i zewnętrznych

  • prowadzenie analiz 8D

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku inżynierskim (mile widziane w branży lotniczej lub motoryzacyjnej)

  • doświadczenie przy wdrożeniach lub/i prowadzeniu projektów będzie dodatkowym atutem (Gant chart, Project Plan)

  • znajomość metodologii 8D oraz Lean Manufacturing w praktyce

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie i tworzenie dokumentacji

  • umiejętności analityczne i komunikacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie oraz aktywne poszukiwanie rozwiązań problemów

Mile widziane

  • mile widziana znajomość metodologii APQP

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • odpowiedzialne i ciekawe projekty

  • szeroki pakiet benefitów

  • program ECOLE - dofinansowanie do studiów podyplomowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowanie do posiłków

  • karty sportowe

Safran to międzynarodowa grupa high-tech działająca w dziedzinie aeronautyki (napęd, sprzęt i wnętrza), przestrzeni kosmicznej i obronności. Grupa Safran zatrudnia 76 800 osób w 276 zakładach na świecie zlokalizowanych w 27 krajach.

Safran Aircraft Engines Poland zlokalizowany w Sędziszowie Małopolskim zajmuje się obróbką i wykańczaniem łopatek do turbin niskiego ciśnienia do silników LEAP-1A i LEAP-1B.

Przewiń do profilu firmy