Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu

Gi GroupO firmie

  • Słupsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • planowanie i rozwijanie zautomatyzowanych komórek oraz linii produkcyjnych
  • programowanie systemów sterowania (CNC, PLC)
  • wsparcie produkcji w kwestiach automatyzacji i szkoleń personelu
  • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym oraz robotyki i automatyki – ścisła współpraca projektowa z działami w całej Europie
  • opracowywanie i aktualizacja wytycznych bezpieczeństwa związanych z automatyzacją

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Inżynieria Mechaniczna)
  • min. 2 lata doświadczenia w projektach automatyzacji (przemysł metalowy)
  • znajomość technologii produkcyjnych, robotyki, systemów sterowania, systemów wizyjnych i sprzętu pomiarowego
  • umiejętności projektowania mechanicznego i CAD
  • wiedza z zakresu Przemysłu 4.0, a także Lean
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny!

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałą współpracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz stanowiska
  • przyjazną atmosferę i kulturę firmy
  • szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, darmowe lunche, prezenty świąteczne

Ogłoszenie archiwalne