Oferta pracy

Inżynier projektu

LEK SA

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie interdyscyplinarnych projektów inwestycyjnych w zakresie technicznym zgodnie ze standardem Novartis;

  • Współpraca wewnętrza przy opracowywaniu dokumentacji jakościowej oraz kontakt z dostawcami zewnętrznymi oraz instytucjami państwowymi;

  • Przygotowanie i nadzorowanie budżetów projektów. Opracowywanie wniosków budżetowych;

  • Udział w procesach zakupowych przy współpracy działu zakupów w zakresie oceny rozwiązań technicznych oraz poszukiwaniu nowych dostawców;

  • Zarządzanie zespołem projektowym. Współpraca ze wszystkimi działami w firmie w celu określenia optymalnych harmonogramów w zgodzie z priorytetami produkcyjnymi;

  • Raportowanie postępów prac w projektach do kadry menadżerskiej;

  • Nadzór na firmami zewnętrznymi podczas wykonywania prac. Zgodność z najwyższymi standardami HSE;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Project) Znajomość AutoCAD.

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (Schematy elektryczne, pneumatyczne, P&ID, Rysunek techniczny).

  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne. Umiejętności negocjacji.

  • Proaktywna postawa, samodzielność w działaniu, zorientowanie na cel, terminowość, odpowiedzialność.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • 200zł/msc na karcie żywieniowej VISA

LEK SA

Novartis Technical Operations jest produkcyjną dywizją Grupy Novartis, będącą światowym liderem w dziedzinie ochrony zdrowia, której misją jest odkrywanie nowych sposobów polepszania i wydłużania życia pacjentów. To organizacja otwarta na generacyjną różnorodność, dająca możliwość zdobycia cennego doświadczenia niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Przewiń do profilu firmy