Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu - systemy wizyjne - automatyka

MV CENTER SYSTEMY WIZYJNE sp. z o.o.O firmie

  • Balice (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Specjalista

MV Center Systemy Wizyjne Sp z o.o dostarcza dla swoich klientów rozwiązania z zakresu kontroli wizyjnej produkcji. Naszymi odbiorcami są zakłady produkcyjne z branż Automotive, FCMG, Medical, Packaging.

Krótki film promujący firmę dostępny pod tym linkiem

Poszukujemy kandydata na stanowisko Inżynier Projektu w dynamiczniej rozwijającej się firmie.

Obowiązki:

  • Testowanie, implementacja i wdrażanie nowych projektów w zakresie systemów wizyjnych w przemyśle (m.in. dobór, projektowanie i programowanie systemów wizyjnych, uruchamianie maszyn w siedzibie firmy i u klienta, przygotowywanie dokumentacji technicznej, szkolenia dla klientów).

Wymagania:

  • Zainteresowanie tematyką działalności firmy,
  • Umiejętność twórczego i analitycznego myślenia,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną,
  • Umiejętności techniczne pozwalające na prace z oprogramowaniem oraz podzespołami automatyki,
  • Umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z automatyką przemysłową min 2 lata

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie zawierane w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w młodym, energicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie za zrealizowane projekty,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu programistów,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy w CV zawrzeć zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez MV Center Systemy Wizyjne Sp z o.o danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę

Ogłoszenie archiwalne