Oferta pracy

Inżynier Projektu w branży konstrukcji stalowych

JVP Steel Poland Sp. z o.o.O firmie

JVP Steel Poland Sp. z o.o.

Teofila Firlika 41

Szczecin

Zakres obowiązków:

  • kalkulacja i przygotowywanie ofert
  • przygotowywanie optymalizacji materiałów stalowych,
  • opracowywanie dokumentacji materiałowo-technologicznej
  • przygotowywanie budżetów ich nadzór
  • przygotowywanie kalkulacji oraz optymalizacji materiałów,
  • kalkulacja kosztów wprowadzanych zmian konstrukcyjnych,
  • dobór i organizowanie procesów technologicznych
  • przygotowywanie harmonogramów
  • bieżący nadzór nad przydzielonymi projektami
  • podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności,
  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją oraz procesami,
  • wsparcie dla działu produkcji i innych w sprawach związanych z procesem produkcyjnym,
  • konsultowanie warunków technologicznych dla wykonywanych wyrobów ze zleceniodawcą,
  • kalkulacja kosztów prac antykorozyjnych
  • przygotowywanie list wysyłkowych oraz planów załadunku
  • organizacja, zlecanie i nadzór prac zlecanych podwykonawcom

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku inżyniera/technologa w branży konstrukcji stalowych
  • praktyczna znajomość MS Office i AutoCAD
  • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość norm systemowych EN ISO 9001 i EN ISO 3834-2 oraz norm wyrobu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, inicjatywa, elastyczność;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • ciekawe zadania i obowiązki w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość nauki i rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, owoce do biura, bony świąteczne, spotkania integracyjne, multisport;

Osoby zainteresowane  proszę o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.jvpsteel.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy