Oferta pracy

Inżynier Projektu

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • 1 Maja 1a, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.

1 Maja 1a

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zczegółowe przygotowanie zakresu robót budowlanych i dostaw

  • przeprowadzanie analizy materiałów przetargowych – projektów i specyfikacji technicznych w zakresie przygotowania zapytań ofertowych dla kontrahentów

  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji i wycen

  • rozpoznanie rynku budowlanego pod kątem wybranych zakresów i rozsyłanie zapytań ofertowych

  • prowadzenie negocjacji i uzgodnień z kontrahentami w zakresie ofertowanych prac i dostaw

  • sporządzanie i kompletacja dokumentów do wniosków materiałowych celem ich zatwierdzenia

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (kierunek budownictwo)

  • minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w pracy u Generalnego Wykonawcy

  • bardzo dobrej znajomości MS Word oraz MS Excel

  • dokładności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań