Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Projektu

Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

  • Księcia Ziemowita 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Księcia Ziemowita 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Postaw na rozwój w firmie z dużym potencjałem.

Oferujemy bardzo dobre warunki pracy w międzynarodowym środowisku i zapewniamy, że będziesz cieszył się pracą w przyjaznym i miłym otoczeniu, w firmie z dużymi możliwościami rozwoju i z najnowocześniejszą technologią dostępną na rynku.

Zapewniamy pełen pakiet szkoleń po ukończeniu, których będziesz zajmował się tworzeniem, uruchamianiem i ulepszaniem systemów automatyki na statkach.

Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera projektu będzie zajmowała się projektowaniem systemów automatyki dla zaawansowanych technologicznie wszystkich jednostek morskich. Projektanci biorą udział w projekcie do momentu, kiedy to w pełni działająca jednostka jest gotowa do rozpoczęcia pracy. Pozostają w stałym kontakcie z klientem, udzielając mu również wsparcia technicznego za pośrednictwem telefonu, czy poczty e-mail.

Nasze wymagania

  • ukończyłeś studia techniczne na kierunkach: elektronika, automatyka, elektryka i pokrewne

  • znasz język angielski na zaawansowanym poziomie, ponieważ będziesz używał tego języka w swojej codziennej pracy

  • deklarujesz otwartość na wyjazdy zagraniczne w celu uruchomienia zaprojektowanego systemu na statku

  • lubisz pracę zespołową a jednocześnie cenisz sobie samodzielność

To oferujemy

  • świetną atmosferę w pracy:

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020 dla Millenialsów

  • jesteśmy Rzecznikiem Standardu Etyki

  • skandynawską kulturę pracy – zwracamy się do siebie na "ty" niezależnie od zajmowanego stanowiska i nie mamy dress code’u

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną z opcją dodatkową dla członków rodziny

  • wczasy pod gruszą/dofinansowanie urlopu

  • elastyczne godziny pracy

  • komfortowe, nowoczesne biuro z dostępnym chillout roomem

  • dbałość o work-life balance

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń, dofinasowanie nauki, online kursy angielskiego, niemieckiego oraz norweskiego, także dla członków rodziny)

  • wspieracie naszych pracowników w rozwijaniu pasji i zainteresowań pozazawodowych

  • prezenty okazjonalne dla naszych pracowników

  • pełny komplet narzędzi do pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zakup akcji Kongsberg Gruppen z 25% rabatem

  • jesteśmy zwycięzcą Great Place To Work 2020

  • jesteśmy Pracodawcą Pomorza Roku 2018

  • bonus z okazji ślubu oraz narodzin dziecka

  • prezent jubileuszowy

Dołącz do naszego zespołu a zapewniamy, że będziesz mieć fajną pracę w międzynarodowym środowisku, z dużymi możliwościami rozwoju i przyjazną atmosferą.

Przewiń do profilu firmy