Inżynier Projektu - Technolog

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2017
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 05.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Exide Technologies i jednym z najbardziej liczących się zakładów produkcyjnych w grupie Exide w Europie.

W Poznaniu produkujemy najwyższej jakości akumulatory Centra i Exide dla renomowanych producentów samochodów.

Dzięki innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy. W związku ze zrealizowanymi inwestycjami szukamy osób, które chcą w naszej firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę na stanowisku:
Nr ref. TECH/11/2017

Ofertę kierujemy do osób:

  • Z co najmniej 2 letnim doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów inwestycyjnych w zakładzie produkcyjnym
  • Legitymujących się praktyczną znajomością zagadnień
    z zakresu Lean Manufacturing
  • Ze znajomością obsługi programów do projektowania typu CAD
  • Posiadających wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika, automatyka
  • Z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2+)

Zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie inżynieryjnych projektów inwestycyjnych (techniczne opracowanie koncepcji inwestycji, przygotowanie wniosku, zbieranie i analiza ofert oraz typowanie dostawców pod realizowane projekty)
  • Nadzór nad realizowanymi pracami w ramach projektów inwestycyjnych
  • Próby odbiorcze i wdrożeniowe, szkolenia operatorów maszyn i urządzeń
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji, kwalifikacja techniczna maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Samodzielność w działaniu
Jeśli podoba Ci się nasza oferta, prześlij do nas swoje CV wraz z kodem referencyjnym poprzez "Aplikuj" teraz na dole ogłoszenia lub na adres:

Exide Technologies S.A.
Dział ZZL
ul. Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań

EXIDE..... makes job exciting

Prosimy o składnie ofert wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się