Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu

Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe LEM - BUD Sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Sporządzanie przedmiarów robót

  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych

  • Analiza i porównywanie ofert

  • Uczestnictwo w negocjacjach oraz wyborze materiałów i usług niezbędnych do realizacji kontaktu

  • Przygotowywanie umów dla podwykonawców

  • Współpraca z podwykonawcami i projektantami

  • Spotkania z klientami i uzgodnienia w zakresie zmian lokatorskich

  • Opracowywanie wycen robót dodatkowych związanych ze zmianami lokatorskimi

  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych i odbiorach mieszkań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Bardzo dobra znajomość Prawa Budowlanego oraz zagadnień budownictwa mieszkaniowego

  • Umiejętność obsługi programów AutoCAD, RODOS oraz pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Nastawienie na realizację celów

  • Komunikatywność

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Rzetelność i uczciwość

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie konstrukcyjno-budowlanym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Interesująca i odpowiedzialna praca

  • Udział w ciekawych projektach budownictwa mieszkaniowego

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud Sp. z o.o. jest deweloperem działającym na toruńskim rynku nieruchomości od 2007 roku. Naszą specjalizacją jest budownictwo wielorodzinne. Zrealizowaliśmy już łącznie kilkanaście projektów w Toruniu. W związku z ciągłym rozwojem firmy na rynku nieruchomości poszukujemy do Naszego zespołu:

Przewiń do profilu firmy