Oferta pracy

Inżynier Projektu

NORDEC Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca na budowie

  • wsparcie kierownika projektu

  • planowanie, przygotowanie i realizacja prac zgodnie z warunkami technicznymi i harmonogramem prac

  • wsparcie w zakresie BHP na budowie

  • realizacja wspólnych procesów i zadań zleconych przez przełożonego

  • współpraca z klientami i podwykonawcami w zakresie realizacji projektów

  • udział w naradach koordynacyjnych na budowie

  • bieżący monitoring jakości i zakresu wykonanych prac, kontrola postępu prac podwykonawców, zgodność z harmonogramem

  • nadzór na wykonywanymi pracami podwykonawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budownictwo)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym w mowie i piśmie

  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i współpracy

  • prawo jazdy kat. B (aktywny kierowca)

To oferujemy

  • interesującą pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość wykonania praktyk budowlanych potrzebnych do uzyskania uprawnień budowlanych

  • wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom w pracy

  • szkolenia i podwyższanie kwalifikacji zawodowych

  • wsparcie przełożonego

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy, samochód służbowy)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do karty MultiSport

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o firmie NORDEC.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby:

  • zaangażowanej i otwartej na nowe wyzwania

  • gotowej do podróżowania (praca na budowach na terenie Polski)