Inżynier Projektu

BOCCARD POLSKA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

BOCCARD POLSKA Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 270

Warszawa

Jesteśmy międzynarodowym liderem z główną siedzibą we Francji i oddziałami na całym świecie. Tworzymy rozwiązania procesowe w branżach kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej. Bardzo intensywnie się rozwijamy, realizujemy ambitne projekty i dlatego potrzebujemy wsparcia obszaru Inżynieringu i Realizacji Spółki.

Jeśli chcesz mieć w tym swój udział
DOŁĄCZ DO NAS I APLIKUJ na stanowisko
INŻYNIER PROJEKTU
Projekty spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne
instalacje procesowe
Numer ref.: Miejsce pracy: siedziba firmy, Aleje Jerozolimskie 270

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości obsługi i oprogramowania technicznego CAD (Autocad, Solid Works,  Inventor),
  • Minimum 3 letniego doświadczenia w projektowaniu i budowie instalacji spożywczych, kosmetycznych lub farmaceutycznych,
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Znajomość zasad GMP będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności współpracy na  kilku projektach jednocześnie,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych.

 Jaki będzie Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie koncepcji i rozwiązań technicznych dla instalacji procesowych spożywczych/kosmetycznych/farmaceutycznych,
  • Realizacja celów projektu w kontekście budżetu, produktywności oraz założonych celów jakościowych,
  • Wykonywanie dokumentacji technicznej,
  • Prowadzenie projektu, w tym: zamawianie materiałów i części, organizacja pracy zespołu monterskiego, odbiory i szkolenia dla Klienta, uzyskanie niezbędnych zezwoleń i certyfikatów; kwalifikacje instalacji z klientem; asysta podczas uruchomienia instalacji procesowych,
  • Kontrola nad realizacją prac montażowych i sprawdzanie ich zgodności z założeniami projektowymi,
  • Współpraca z klientem w sprawach projektowych.

My oferujemy Ci:

  • Rozwój w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • Liczne wyzwania i ciekawe projekty,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i bardzo przyjaznej atmosferze,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet MyBenefit, karta Multisport, liczne szkolenia, nauka języków obcych,
  • Narzędzia konieczne do wykonywania zadań.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy