Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu

IP&S Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych i handlowych, w tym: utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami, dostarczanie klientom bieżącej informacji o produktach firmy, aplikacjach, prowadzenie rozmów techniczno-handlowych, monitorowanie rynku oraz udział w szkoleniach, prezentacjach, konferencjach

  • Wsparcie techniczne klientów na etapie projektowania i realizacji instalacji detekcji pożaru (SAP) i/lub detekcji zagrożeń gazowych, analiza, weryfikacja i tworzenie dokumentacji technicznej

  • Pozyskiwanie nowych projektów do realizacji

  • Przygotowywanie ofert, negocjacje warunków zamówień

  • Koordynowanie realizacji zamówień

  • Wdrożenie i uruchamianie produktu, prace serwisowe u klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności związanej z elektrotechniką, energetyką bądź automatyką do działu zajmującego się systemami detekcji zagrożeń pożarowych i gazowych

  • Doświadczenie w pracy projektowej i serwisowej (mile widziane w zakresie budowy i sterowania niskoprądowymi systemami zabezpieczeń) lub student ostatnich lat studiów,

  • Dodatkowym atutem kandydata będzie doświadczenie w działalności marketingowej i/lub handlowej, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami, zdolności interpersonalne

  • Ze względu na bliską współpracę z partnerami zagranicznymi wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną i rysunkami (rysunki techniczne, schematy technologiczne P&ID), udział w szkoleniach i wykładach

  • Dyspozycyjność i gotowość do udziału w wyjazdach służbowych, w tym na instalacje przemysłowe klientów (około 30% czasu pracy)

  • Biegłe posługiwanie się komputerem, oprogramowaniem podstawowym oraz CAD/CAM,

  • Samodzielność, chęć do uczenia się i rozwiązywania zagadnień inżynierskich,

  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w zgranym zespole oraz współpracę z zagranicznymi specjalistami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego w specjalistycznych dziedzinach związanych z nowoczesnymi technologiami

  • Realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań

O nas

IP&S Sp. z o.o. jest to firma inżynierska, będąca dystrybutorem zachodnich firm oraz producentem specjalistycznych urządzeń przemysłowych, świadcząca usługi dla przemysłu m.in. dla energetyki, przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego, przemysłu wydobywczego ropy i gazu oraz dla mieszkań i budynków użyteczności publicznej