Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu

Top Construction Ltd. Sp.K.O firmie

  • Grójecka 208, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Top Construction Ltd. Sp.K.

Grójecka 208

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w przygotowaniu projektu organizacji budowy oraz harmonogramu realizacyjnego

  • Weryfikacja przedmiarów robót

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji projektowej

  • Przygotowywanie treści umów z Podwykonawcami pod względem formalnym

  • Przygotowywanie rozliczeń finansowych z Podwykonawcami

  • Rozliczanie wykonanych robót, materiałów, sprzętu oraz Podwykonawców wobec Kierownictwa Budowy

  • Sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (magister/ inżynier)

  • 3-letnie doświadczenie w wyżej wymienionych dziedzinach

  • Bardzo dobra znajomość MS OFFICE oraz AutoCAD

  • Prawo jazdy kat. B

  • Nastawienie na realizację celu, samodyscyplina, proaktywność

Mile widziane

  • Znajomość programu NORMA PRO

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracę przy innowacyjnych projektach

  • Szansę realnego awansu oraz pomoc w zdobyciu uprawnień budowlanych

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę w firmie wśród profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • szkolenia pracownicze

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • innowacyjne projekty

Jesteśmy Generalnym Wykonawcą realizującym projekty, w szeroko rozumianym sektorze budowlanym. Jako specjaliści w naszej dziedzinie, oferujemy usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii, gazownictwa, ciepłownictwa i kogeneracji. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i specjalistami mając na uwadze wspólne korzyści!

#BudujemyRazemŚwiat #WinWin

Przewiń do profilu firmy