Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu Waste & Cleaning

Stokota Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie specjalistycznych pojazdów ciśnieniowo próżniowych w środowisku 3D;

  • Przygotowywanie dokumentacji warsztatowej na produkcję;

  • Sporządzanie list materiałowych;

  • Nadzór and montażem pojazdów;

  • Bieżąca komunikacja pomiędzy warsztatem, działem obsługi klienta oraz inżynieringiem w Polsce i Belgii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mgr/inż (branża mechaniczna, budowa maszyn lub pokrewne);

  • Dobra organizacja pracy;

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (certyfikat PMI/Prince2 mile widziany);

  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS office, outlook…);

  • Umiejętność projektowania w 3D (SolidWorks, AutoCad lub pokrewne);

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;

  • Samodyscyplina, motywacja i chęć do nauki;

  • Chęć pracy w zespole.

To oferujemy

  • Szkolenia wewnętrzne prowadzone przez doświadczonych inżynierów z zakresu projektowania, mechaniki, hydrauliki;

  • Możliwość rozwoju / praca w firmie realizującej projekty w Polsce i zagranicą;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Dobra atmosfera w pracy;

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Grupowe ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny;

  • Dodatkowe świadczenia socjalne jak dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne, paczki.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

O stanowisku

Inżynier projektu Waste&Cleaning to osoba odpowiedzialna za wykonawstwo specjalistycznych pojazdów ciśnieniowo-próżniowych produkowanych pod indywidualne zamówienia naszych klientów.