Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu

SDA GROUPO firmie

  • Opolska 188, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SDA GROUP

Opolska 188

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacją i nadzorem nad realizowanymi projektami budowy maszyn i urządzeń (produkcja jednostkowa);

  • Kompleksowym planowaniem projektów;

  • Wprowadzaniem zmian w projektach;

  • Kontaktem z klientem w zakresie wprowadzanych zmian, dodatkowych ustaleń oraz dostaw;

  • Zapewnieniem technicznego wsparcia w kooperacji z pozostałymi działami w spółce;

  • Kompletowaniem informacji otrzymanych ze wszystkich działów;

  • Raportowaniem postępów w realizacji projektów;

  • Przygotowywaniem harmonogramu prac oraz prognozowaniem możliwości produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Ukończonych studiów technicznych (preferowane kierunki: Mechaniczny, Automatyka i Robotyka);

  • Praktycznej znajomości metodologii zarządzania projektami;

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach technicznych środowiska produkcyjnego będzie dodatkowym atutem;

  • Ogólnej wiedzy o technologiach wytwarzania obróbką skrawaniem, spawaniu, montażu, automatyce i robotyce;

  • Umiejętności rozwiązywania problemów, realizacji założonych celów, negocjacji;

  • Zdolności przywódczych;

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny);

  • Umiejętności delegowania zadań.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę, pełną wyzwań, możliwość rozwoju;

  • Możliwość pracy dla największych producentów z branży: Automotive, lotnictwa, AGD i innych;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Opieka zdrowotna;

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;

  • Przyjazną atmosferę w ciekawym, ambitnym i ciągle rozwijającym się zespole.

SDA GROUP

W SDA GROUP zajmujemy się budową maszyn przemysłowych: od stworzenia koncepcji,

poprzez projekt maszyny, aż po uruchomienie jej u Klienta. Do realizacji naszych kolejnych projektów potrzebujemy pracownika na stanowisko: Inżyniera Projektu.

Przewiń do profilu firmy