Oferta pracy

Inżynier Projektu

Bergman DeutschlandO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutschland GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiej firmy z branży chemicznej – poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: IPS/UK/0521

 Zadania:

  • Koordynowanie projektów mających na celu budowę i modernizację zakładu, maszyn lub całych linii produkcyjnych
  • Nadzorowanie projektów w zakresie specjalizacji elektrycznej lub chemii procesowej
  • Wymiarowanie/obliczanie instalacji wg/zgodnie z wymogami procesów technologicznych (maszyn, instalacji, rurociągów) lub systemów elektrotechnicznych (okablowanie, rozdzielnice)
  • Określanie zapotrzebowania na zakup materiałów niezbędnych do realizacji projektu
  • Wykonywanie rysunków i pozostałej dokumentacji technicznej (opisy pomiarowo-kontrolne, schematy funkcjonalne, obwodowe i ideowe lub layouty, schematy orurowania i oprzyrządowania, karty techniczne)
  • Tworzenie specyfikacji ds. bezpieczeństwa, współpraca z urzędami
  • Praca w porozumieniu z innymi działami w zależności od potrzeb projektowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej, określanie zakresu projektów oraz poszczególnych zadań projektowych, koordynowanie realizacji projektów na różnych etapach

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (elektryka/elektrotechnika/automatyka/chemia procesowa)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów nowych uruchomień, transferów, modernizacji maszyn lub całych linii produkcyjnych
  • Szeroka wiedza techniczna z jednego z obszarów: elektryki lub chemii procesowej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • Doświadczenie w branży chemicznej
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Drezna w Niemczech
  • Znajomość oprogramowania EPLAN P8 (specjalizacja elektryczna)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Podstawowa wiedza z zakresu dyrektyw dotyczących urządzeń ciśnieniowych i ochrony przeciwwybuchowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej niemieckiej firmie z branży chemicznej
  • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland do na okres do 18 miesięcy, z możliwością przejścia bezpośrednio do Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości  17,19 € brutto/h (z gwarantowanym wzrostem stawki wraz ze stażem pracy: po 6 tygodniach – 17,88 € brutto/h, po 3 miesiącach – 18,22 € brutto/h, po 5 miesiącach – 18,57 € brutto/h, po 7 miesiącach – 19,94 € brutto/h, po 9 miesiącach – 20,63 € brutto /h, po 15 miesiącach 21,32 € brutto/h)
  • Dodatek zmianowy wypłacany za pracę w godzinach nocnych, w niedziele oraz święta
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny
  • Atrakcyjną lokalizację pracy
  • Wsparcie w organizacji zakwaterowania
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) oraz przez Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Friedrichstraße 171 moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne