Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Projektu

RF MAH Andrzej Międzyrzecki

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji techniczno – projektowych,

  • techniczny nadzór nad projektem w trakcie jego realizacji,

  • doskonalenie istniejących rozwiązań technicznych,

  • projektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn, automatyka i robotyka),

  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku konstruktora,

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • bardzo dobra obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office, Inventor 3D,

  • znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn,

  • wymagane minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • analityczne myślenie, kreatywność, komunikatywność i sumienność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji własnego czasu pracy.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, język niemiecki

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dołączenie do młodego i dynamicznego zespołu.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • telefon służbowy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji maszyn mających zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym. Od początku istnienia firmy który sięga roku 2006 specjalizujemy się w projektowaniu maszyn, linii technologicznych a także w sporządzaniu dokumentacji technicznej. Dzięki doświadczeniu, znajomości najnowszych rozwiązań branżowych oraz doświadczonym konstruktorom jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać indywidualne często nietypowe urządzenia.

Przewiń do profilu firmy