Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Projektów

  • Wrocław, Błonie (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z wzrostem produkcji, rozbudową oraz stabilnym rozwojem, do naszego zakładu produkcyjnego w Błoniu pod Wrocławiem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie k. Wrocławia

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie i koordynacja projektów mechanicznych
    • Koordynacja projektów produkcyjnych
    • Opracowania technicznych koncepcji maszyn produkcyjnych
    • Optymalizacja i automatyzacja maszyn i urządzeń specjalistycznych, automatów oraz linii produkcyjnych
    • Tworzenie specyfikacji technicznej maszyn i urządzeń
    • Przygotowanie zapytań ofertowych i analiza otrzymanych ofert
    • Wspieranie od strony technicznej „produkcji próbnej"

    Wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej (mile widziane automotive lub branża medyczna)
    • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka lub Mechanika i Budowa Maszyn)
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami mechanicznymi
    • Znajomość procesów produkcyjnych
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1
    • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie z branży medycznej
    • Bezpłatne kursy języka angielskiego w firmie
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do: Multisport, karnetów na basen kultury i rozrywki, kolonii dla dzieci; świadczenia świąteczne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą, kasa zapomogowo-pożyczkowa)
    • Opieka medyczna Luxmed opłacana przez pracodawcę
    • Imprezy integracyjne
    • Przyzakładowa fundacja pomocy pracownikom w potrzebie
    • Owoce dla pracowników

    Fresenius Kabi zatrudnia ponad 35 000 osób na całym świecie. Wszyscy wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia pacjentów. Jednostka produkcyjna Clinico Medical Sp. z o.o. w Błoniu pod Wrocławiem zatrudnia około 1600 osób. Od 2005 roku firma jest członkiem koncernu Fresenius Kabi. Produkujemy wyroby medyczne jednorazowego użytku, służące po podawania żywienia klinicznego, leków i krwi. Nasze aparaty medyczne stosuje się w leczeniu krytycznych i przewlekłych chorób, m.in. cukrzycy, chorób nerek i nowotworowych.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji w
    j. polskim i j. angielskim , klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".