Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier projektu z językiem angielskim – branża HVACR

FRIGO Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dobór urządzeń i rozwiązań z oferty firmy w realizowanych projektach z zakresu HVACR,

  • opracowywanie i aktualizowanie oferty dedykowanej,

  • doradztwo techniczno-handlowe w zakresie realizowanych projektów,

  • utrzymywanie kontaktów z realizatorami inwestycji,

  • utrzymywanie ścisłych kontaktów z dostawcami z EU ( korespondencja w języku angielskim ),

  • uczestnictwo w targach branżowych i szkoleniach, obecnie on-line.

Nasze wymagania

  • ukończone studia o profilu technicznym (preferowana wentylacja/klimatyzacja),

  • doświadczenie zawodowe w branży min. 2-3 lata,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymagana),

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy),

  • konieczna znajomość programu AutoCAD,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • niezbędna umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w uzasadnionych przypadkach możliwe również inne formy zatrudnienia),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju ; dostęp do szkoleń branżowych,

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop), jak również samochód służbowy,

  • praca w środowisku doświadczonych specjalistów,

  • w piątki pracujemy do g.15.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników