Oferta pracy

Inżynier przemysłowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

wiodącej międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy doświadczonego Inżyniera przemysłowego.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie za prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej oraz procesowej (diagram przepływu, FMEA, instrukcje pracy).

  • Nadzorowanie zgodności parametrów procesu z wytycznymi (dokumentacja techniczna).

  • Odpowiadanie za zwalnianie procesu produkcyjnego oraz systemów weryfikujących.

  • Koordynowanie i wspieranie wprowadzenia nowych produktów poprzez: czynny udział w procesie projektowania, konsultacje w fazie testowej, czynny udział w projektowaniu i odbiorach maszyn oraz urządzeń.

  • Odpowiadanie za przygotowanie i realizacje nowych uruchomień oraz zmian konstrukcyjnych - przy wsparciu Lead inżyniera.

  • Planowanie, prowadzenie i wdrażanie projektów transferowych oraz industrializacyjnych.

  • Odpowiadanie za planowanie inwestycji wpływających na rozwój produktu poprzez: analizy zapotrzebowania na sprzęt testujący - przy wsparciu Lead inżyniera.

  • Analizowanie niezbędnych testów określonych procedurami - przy wsparciu Lead inżyniera.

  • Rekomendowanie rozbudowy parku maszynowego - przy wsparciu Lead inżyniera.

  • Kontakt z poddostawcami i odbiorcami w celu zapewnienia odpowiedniej ilości danych.

Wymagania pracodawcy

  • Min 3 - 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie zawodowe w branży automotive.

  • Język angielki w stopniu komunikatywnym - min B2.

  • Innowacyjność i kreatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla wiodących marek motoryzacyjnych.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

  • Szeroki zakres świadczeń dla pracowników i ich rodzin.

  • Wspaniałą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy