Logo Pracuj.pl

Inżynier przemysłowy

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

wiodącej międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy doświadczonego Inżyniera przemysłowego.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiadanie za prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej oraz procesowej (diagram przepływu, FMEA, instrukcje pracy).
  • Nadzorowanie zgodności parametrów procesu z wytycznymi (dokumentacja techniczna).
  • Odpowiadanie za zwalnianie procesu produkcyjnego oraz systemów weryfikujących.
  • Koordynowanie i wspieranie wprowadzenia nowych produktów poprzez: czynny udział w procesie projektowania, konsultacje w fazie testowej, czynny udział w projektowaniu i odbiorach maszyn oraz urządzeń.
  • Odpowiadanie za przygotowanie i realizacje nowych uruchomień oraz zmian konstrukcyjnych - przy wsparciu Lead inżyniera.
  • Planowanie, prowadzenie i wdrażanie projektów transferowych oraz industrializacyjnych.
  • Odpowiadanie za planowanie inwestycji wpływających na rozwój produktu poprzez: analizy zapotrzebowania na sprzęt testujący - przy wsparciu Lead inżyniera.
  • Analizowanie niezbędnych testów określonych procedurami - przy wsparciu Lead inżyniera.
  • Rekomendowanie rozbudowy parku maszynowego - przy wsparciu Lead inżyniera.
  • Kontakt z poddostawcami i odbiorcami w celu zapewnienia odpowiedniej ilości danych.

Wymagania pracodawcy

  • Min 3 - 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie zawodowe w branży automotive.
  • Język angielki w stopniu komunikatywnym - min B2.
  • Innowacyjność i kreatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla wiodących marek motoryzacyjnych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Szeroki zakres świadczeń dla pracowników i ich rodzin.
  • Wspaniałą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualne oferty pracodawcy
09/2022/PPD/JK

Inżynier przemysłowy, Opole