Oferta pracy

Inżynier Przemysłowy

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.O firmie

  • Bałtycka 65, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bridgestone Poznań Sp. z o.o.

Bałtycka 65

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • ustalanie i weryfikowanie standardów produkcji oraz mierzenie wydajności pracy i analiza odchyleń w stosunku do standardów,

  • zapewnienie optymalnego wykorzystania zdolności produkcyjnej i maszyn,

  • analiza procesów produkcyjnych pod kątem optymalizacji kosztów wytwarzania,

  • wdrażanie usprawnień procesów produkcyjnych i śledzenie ich rezultatów,

  • opiniowanie i projektowanie layoutu fabryki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (min. licencjat lub inżynier),

  • umiejętność obsługi programu Excel na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • umiejętność obsługi programu AutoCad na poziomie średnio-zaawansowanym,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie min. B1,

  • znajomość języka polskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie,

  • zorientowanie na cele, jakość i bezpieczeństwo,

  • kreatywność

  • zdolności adaptacyjne i elastyczność,

  • akceptacja częstej zmiany priorytetów,

  • efektywna komunikacja interpersonalna oraz dobra współpraca w zespole,

  • umiejętność planowania i organizacji,

  • umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,

  • uczciwość, lojalność, dokładność, postępowanie zgodnie z procedurami.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • system premii, w którym nagradzamy za osiągnięcia,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • środki ochrony osobistej przeciw Covid-19,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • świadczenia świąteczne i wakacyjne,

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • szkolenia pozwalające na podnoszenie kwalifikacji,

  • dofinansowanie do karty sportowej oraz startów w zawodach sportowych,

  • zniżki na usługi telekomunikacyjne dla Ciebie i całej Twojej rodziny,

  • dofinansowanie posiłków w zakładowej kantynie,

  • program rekomendacji pracowniczych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Bridgestone Poznań to jedna z najnowocześniejszych fabryk w Wielkopolsce. Produkujemy opony klasy premium dla największych znanych marek samochodowych na świecie. Pracuje u nas już niemal 2000 osób.

Przewiń do profilu firmy