Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier przetwarzania danych audio w Zespole Bixby

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: BXS/AUDIO

    Zapraszamy Cię do jednego z największych w Europie zespołów zajmujących się przetwarzaniem języka naturalnego i mowy. Nieustannie pracujemy nad rozwijaniem Asystenta Mobilnego Bixby. Dołącz do nas i wnieś swoje JA do rewolucji w sposobie interakcji z urządzeniami i usługami!

    Nasze laboratorium jest miejscem, w którym inżynierowie, badacze i eksperci językowi współpracują nad innowacyjnymi produktami na wielojęzyczny rynek europejski.

    Zadania

    • Produkcja zasobów językowych (zbiorów trenujących oraz testowych) dla systemów przetwarzających mowę (ASR, TTS)
    • Tworzenie skryptów do przetwarzania danych tekstowych oraz audio (mowa ludzka, mowa syntetyczna, nagrania środowiskowe, inne)
    • Zarządzanie i poprawa jakości dużych zbiorów danych
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi, ekspertami językowymi oraz ośrodkami R&D

    Wymagania

    • Ukończone studia magisterskie z inżynierii dźwięku, informatyki, telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych,
    • Praktyczna znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (Python, Bash lub Perl)
    • Praktyczna znajomość środowiska Linux i przetwarzania potokowego (pipelines)
    • Praktyczna znajomość podstawowych zagadnień z akustyki, inżynierii dźwięku oraz cyfrowego przetwarzania sygnałów
    • Praktyczna znajomość wybranego oprogramowania do przetwarzania dźwięku (Audacity, Sound Forge, Wavelab, Sox)
    • Doświadczenie w nagrywaniu oraz przetwarzaniu dźwięku lub mowy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i sporządzanie dokumentacji technicznej oraz prowadzanie korespondencji

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w zgranym zespole
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
    • Uczestnictwo w realizacji interesujących projektów
    • Kartę lunchową
    • Kartę Multisport
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Firma Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Sprawdź swoją sztuczną inteligencję.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!