Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Przygotowania i Realizacji Inwestycji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    H₂ Optim Sp. z o.o.Sp.K dynamicznie rozwijająca się firma z branży uzdatniania wody
    zatrudni osobę na stanowisko:

    INŻYNIER PRZYGOTOWANIA I REALIZACJI INWESTYCJI
    Miejsce pracy: Poznań

    OPIS STANOWISKA:

    • przygotowanie dokumentacji przetargowej
    • tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami
    • prowadzenie i koordynacja inwestycji przemysłowych
    • przygotowywanie harmonogramów i kosztorysów prowadzonej inwestycji
    • koordynacja pracy podwykonawców
    • przygotowanie ofert technicznych

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek inżynieria środowiska)
    • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe
    • doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych
    • dobra znajomość programu AutoCAD
    • znajomość programu kosztorysowania - mile widziana
    • posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji Kierownika Budowy bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej – mile widziane
    • prawo jazdy kat. B

    FIRMA OFERUJE

    • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • ubezpieczenie grupowe
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Oferty wraz z dopiskiem PRACA przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj teraz" lub na adres:

    H2 Optim Sp. z o.o. Sp.K., Baranowo, ul. Poznańska 40, 62-081 Przeźmierowo