Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Przygotowania Procesu Produkcji (k/m)

Amiblu Poland Sp. z o.o.O firmie

Amiblu Poland Sp. z o.o.

Koksownicza 11

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie całokształtu czynności związanych z przygotowaniem dokumentacji techniczno-rysunkowo-materiałowej dla Działów Produkcyjnych;

  • tworzenie, korekta oraz zamykanie zleceń produkcyjnych;

  • tworzenie rysunków produkcyjnych przy użyciu programów projektowych (AutoCAD, Inventor);

  • przygotowanie szablonów elementów niestandardowych dla Działu Produkcji Kształtek;

  • bieżąca współpraca i konsultacje z Działem Produkcji Kształtek na etapie przygotowania procesu i produkcji;

  • współpraca międzywydziałowa w celu realizacji założonych wskaźników;

  • ścisła współpraca oraz raportowanie bezpośrednio do Managera Działu;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • biegła znajomość programów projektowych Inventor oraz AutoCAD;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • umiejętność pracy przy kilku zadaniach jednocześnie;

  • entuzjazm i umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B poparte praktyką;

  • znajomość G-code dla maszyn CNC oraz systemu SAP będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • system premiowy oparty na celach;

  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające a także rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach dodatkowych;

  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie współpracowników;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pakiet socjalny;

  • dodatkowy dzień wolny, płatny w ramach Święta Pracownika Amiblu;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy