Ta oferta pracy jest nieaktualna od 275 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier przygotowania produkcji (m/k)

  • Wykroty (pow. bolesławiecki), Wrocław, Legnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 21.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

     Inżynier przygotowania produkcji (m/k)

    Miejsce pracy: Legnica, Wrocław, Wykroty (pow. bolesławiecki)
    WEB/IPP/0717
    Opis stanowiska:
    • optymalizacja procesów i normowanie czasu pracy,
    • organizacja stanowiska pracy wg metodyki SMED,
    • wdrażanie filozofii Lean Manufacturing oraz 5S,
    • prowadzenie projektów z zakresu organizacji pracy w różnych obszarach produkcyjnych,
    • przygotowywanie specyfikacji technicznych i przeprowadzanie odbioru maszyn,
    • nadzór nad layoutem fabryki,
    • monitorowanie procesów produkcyjnych.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne, studia inżynierskie,
    • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane z branży automotive,
    • Znajomość  technik Lean Manufacturing, SMED oraz 5S,
    • zdolność  analitycznego myślenia,
    • obsługa programów z pakietu Microsoft Office,
    •  certyfikat REFA,
    • znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
    • pracę w renomowanej firmie,
    • realną możliwość rozwoju,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • dodatkowe benefity,
    • miejsce pracy: Wykroty.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis