Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Przygotowania Produkcji

ETP ELEKTRO sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza techniczna dokumentacji elektrycznej i mechanicznej

  • Przygotowanie zestawień materiałowych

  • Przygotowanie dokumentacji wykonawczej dla działu produkcji

  • Współpraca z działem produkcji

  • Nadzorowanie zgodności realizacji produkcji z dokumentacją wykonawczą

  • Wprowadzenie zmian w dokumentacji stosownie do potrzeb inwestora

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki Elektrotechnika, Elektryczny lub Mechaniczny

  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych (EXCEL, Word)

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej

  • Preferowana znajomość programów technicznych (AutoCAD, Investor, Elcad, Eplan lub Pro Panel)

  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Mile widziana praktyka zawodowa na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Kompleksowy pakiet szkoleń zawodowych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

O nas

Jesteśmy firmą inżynierską produkującą rozdzielnice prądu i szafy sterownicze. Od ponad 20 lat dostarczamy nasze wyroby na rynek krajowy i cały świat. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy SIEMENS. Projektujemy i wykonujemy urządzenia elektryczne głównie dla branży energetycznej i całego sektora poprzemysłowego. W ślad za zwiększającym się poziomem zamówień poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko Inżyniera Przygotowania Produkcji.