Oferta pracy

Inżynier Przygotowania Produkcji

KARMAR S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w przygotowaniu projektu organizacji budowy oraz harmonogramu realizacyjnego

  • Weryfikacja przedmiarów robót

  • Przygotowywanie i dystrybucja zapytań ofertowych

  • Analiza ofert złożonych przez Podwykonawców

  • Przygotowywanie treści umów z Podwykonawcami pod względem formalnym

  • Przygotowywanie rozliczeń finansowych z Podwykonawcami

  • Uczestnictwo w obmiarze wykonywanych robót oraz składanie zamówień materiałowych

  • Bieżące szczegółowe sprawdzanie kosztów realizacyjnych inwestycji, rozliczanie podwykonawców i dostawców z umów realizacyjnych

  • Rozliczanie wykonanych robót, materiałów, sprzętu oraz Podwykonawców wobec Kierownictwa Budowy

  • Sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej zgodnej z wymaganiami systemów ISO 9001 oraz OHSAS 18001 i ISO 14001

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze przygotowania produkcji zdobytego we współpracy z firmą realizującą projekty w systemie generalnego wykonawstwa

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – Budownictwo

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Asertywności i umiejętności negocjacyjnych

  • Znajomość programu SAP - mile widziana

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A.

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy