Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Przygotowania Produkcji

"M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE" S.A.O firmie

"M+P PRZEMYSŁOWE URZĄDZENIA MYJĄCE" S.A.

Jagiellońska 55

Tczew

M+P Przemysłowe Urządzenia Myjące S.A. w Tczewie jako część niemieckiej grupy MTM jest producentem urządzeń myjących dla przemysłu (m.in. branża automotive). W związku z rozwojem działalności firmy poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera przygotowania produkcji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową  http://mp-sa.com.pl/

Obowiązki:

  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacja dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z działem konstrukcyjnym,
  • kontrola produktów w trakcie procesu produkcyjnego
  • monitorowanie procesu wytwarzania produktów
  • nadzór technologiczny (przy współpracy z kierownikiem produkcji) nad procesem produkcyjnym
  • przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • odpowiedzialność za infrastrukturę firmy,
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami, dokonywanie zamówień materiałów i komponentów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne/ mechaniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (wykorzystywana w codziennej pracy),
  • znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z przygotowywaniem produkcji w firmie mechanicznej,
  • dobra znajomość procesów spawalniczych,
  • umiejętność tworzenia i czytania rysunków technicznych,
  • dobra znajomość programów AutoCad oraz Pakietu MS Office,
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne i komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku - firma M+P jest częścią niemieckiej grupy MTM, zajmującej się budową urządzeń myjących dla klientów na całym świecie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • staranne wdrożenie nowego pracownika w jego obowiązki,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne