Inżynier R&D

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-09
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-09-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Workplace: Aleksandrów Łódzki

    Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier R&D. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój portfolio produktów oraz optymalizację konstrukcji silników indukcyjnych.

    Twoje obowiązki:

    • Tworzenie dokumentacji technicznej, list materiałowych, danych testowych oraz danych katalogowych dla produktów niestandardowych, na podstawie reguł konfiguracyjnych i zasad projektowania silników indukcyjnych;
    • Udział w projektach dotyczących harmonizacji i optymalizacji konstrukcji produktów oraz poprawy i utrzymania jakości dokumentacji technicznej;
    • Współpraca w ramach globalnego działu R&D, a także lokalnych działów odpowiedzialnych za wdrażanie nowego produktu do procesu produkcyjnego.

    Twoje kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne i pokrewne);
    • Znajomość aspektów związanych z konstrukcją i projektowaniem silników elektrycznych;
    • Dobra znajomość narzędzi służących do projektowania komponentów silników indukcyjnych i wykonywania obliczeń mechanicznych (np. AutoCAD, Inventor, NX, Catia, ANSYS);
    • Analityczny i logiczny sposób myślenia;
    • Umiejętność planowania zadań indywidualnych i zespołowych;
    • Motywacja i orientacja na celu;
    • Zdolność do pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne;
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Świadomość i zrozumienie różnic kulturowych;
    • Dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office i narzędzi PDM (Product Design Management).

    Więcej o nas

    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Informacje dodatkowe:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Talent Partner prowadzący proces rekrutacji: Aleksandra Sucharek - Wilczyńska

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.